Mnoho žen v dnešní době upřednostňuje kosmetickou depilaci před klasickým holením žiletkou a to z důvodu jednoduchého a šetrného použití depilačních produktů a zejména z důvodu dlouhodobějšího výsledku

  • Při opakované depilaci jsou chloupky oslabovány a tato doba se prodlužuje.
  • Před  depilací doporučuji  nechat  si chloupky narůst na 5 mm, aby se na depilační pásky zachytily skutečně všechny chloupky.
  • neměli by být ani výrazně delší, aby se omezila bolestivost depilace. Před nanesením vosku je aplikováno tonikum, které připraví pokožku na lepší přilnutí vosku k dokonalé depilaci.
  • Na závěr je pokožka ošetřena Top Silky olejem – obsahuje hedvábné vlákno, které zabraňuje podráždění pokožky po depilaci.

Depilace teplým voskem je metoda odstranění chloupků pomocí teplých přírodních vosků, které jsou šetrné k Vaší pokožce. Hladká pokožka při této metodě depilace vydrží 3-4 týdny. Při opakované depilaci jsou chloupky oslabovány a tato doba se prodlužuje.
Chloupky po kosmetické depilaci vyrůstají bez drsného efektu a rovněž je tato metoda vhodná pro celé tělo. Depilace teplým voskem je metoda odstranění chloupků pomocí teplých přírodních vosků, které jsou šetrné k Vaší pokožce.